- Komerční sdělení -zprávy
HomeDomovDo kuchyňské linky nemusíte investovat majlant, přesto může být kvalitní a hezká

Do kuchyňské linky nemusíte investovat majlant, přesto může být kvalitní a hezká

Mít doma kvalitní kuchyňskou linku by mělo být základem každé domácnosti. Kuchyně nemusí být obzvlášť velká, přesto může být řešena tak, abychom se v ní cítili příjemně a nestísněně. Na webových stránkách signal-nabytek.cz najdete kuchyňské linky v několika oblíbených a moderních podobách, z nichž si s velkou pravděpodobností vyberete tu, která vám bude nejblíže. Cenou budete jistě mile překvapeni.

Bílé kuchyňské linky

Dnes jsou velmi populární bílé kuchyňské linky. Lidé si je pořizují buď kompletně bílé, tedy s bílými vrchními i spodními skříňkami a odlišnou kuchyňskou deskou. Zpestření přináší modely, které mají bílá jen některé skříňky, např. vrchní, a spodní jsou v barvě dřeva. I celodřevěné kuchyňské linky jsou evergreenem, který stále „táhne“. 

Kupříkladu na signal-nabytek.cz můžete teď právě koupit mnohý nábytek se slevou 50 % i více. Jestliže nepotřebujete kuchyni na míru, můžete mít už za 5 249 Kč bílý kuchyňské set Olivia s délkou 180 cm. Stejný kuchyňský set, ale v délce 240 cm, je k dostání za 7 999 Kč. Máte-li rádi dekor dřeva, bude se vám jistě líbit kuchyňský set Lima 180 cm za 5 779 Kč. 

Doplňte kuchyni o bílou komodu

Jestliže si vyberte kuchyňskou linku, která bude bílá, nebo její části budou bílé, skvěle se k ní budou hodit i bílé komody. Můžete je umístit ke stěně protilehlé ke kuchyňské lince, ale také se hodí do jakéhokoli pokoje v domě či bytě. Když ji umístíte např. na tmavou chodbu nebo do menší předsíně, opticky je rozzáří a zvětší.

Podívejte se na levný, kvalitní, moderní a esteticky povedený nábytek do e-shopu signal-nabytek.cz. Budete zaručeně spokojeni jako mnozí klienti před vámi. Využít můžete nejen slevy ve výši 50 % z původních cen, ale také dopravu zdarma nebo vánoční výprodej. 

- Komerční sdělení -PR články

Nejnovější články